İstanbul
+13°C
Facebook
HAKKIMIZDA

Sektörün önde gelen markalarını bünyemizde toplayarak toptan ve perakende tüm müşteri profillerimize en uygun fiyat, en kapsamlı hizmet ve koşulsuz memnuniyet ilkesinde çalışmayı kendimize prensip edindik. 1996 yılında yat sektöründe profesyonel olarak başlayan tuzlu su maceramıza, yıllar içinde kimi zaman teknik danışmanlık ve satış, kimi zaman yurtiçi ve yurtdışı taşeronluk, ihracat ve hatta küçük tekne imalatı gibi aşamalardan geçtikten sonra, halen ilk günkü heyecan ve dinamizm ile devam ediyoruz.

Kalyon Teknik kuruluş yılı olan 2005’ten itibaren yurtiçi marka pazarlaması ve tedarik konusunda uzmanlaşmıştır. 2008 yılında şu anda bulunduğumuz İstanbul Tuzla mağazamıza taşındık; aynı yıl itibariyle International Paint, 3M ve Sikaflex firmalarının yat sektörü nezdinde hacimsel ve cirosal anlamda en büyük bayisi olma hedefimizi gerçekleştirdik. Yat boyası konusunda uzmanlaşan firmamız tüm yeni inşa, refit ve tamir işlerinizde sizlere danışmanlık ve malzeme tedarik hizmeti verebilecek altyapıya sahiptir.

Ürün gruplarımız içinde tekne inşasında kullanılan her türlü reçine, elyaf, kompozit malzemeler, güverte mastikleri, sızdırmazlık ve izolasyon ürünleri, iş güvenliği malzemeleri, teknenizin makyajına yönelik her türlü pasta, cila, polisaj yardımcı malzemeleri, sonkat boyalar, antifouling zehirli boyalar, vernikler, astarlar, epoksi macun, her türlü zımpara, mavi bant ve daha sayamadığımız birçok sarf malzemesi bulunmaktadır. En büyük bayisi olma özelliğimizi halen taşıdığımız ana 3 markamız haricinde, Awlgrip, Jotun, Hempel, Teknomarin, Alexseal, Atlas Zımpara, Norton, Meguiar's, Moravia, Duratek, West, Marshall, DYO, Dewilux, Sayerlack gibi markaların da ürünlerini en uygun koşullarda tedarik ediyoruz.

İhtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakındayız.

KALYON TEKNİK © Copyright 2012
Aydıntepe Mah. Sahil Bulvarı No:144 D:6 Tuzla / İSTANBUL
Tel: (0216) 447 1907 - 392 43 06 - 392 41 02 Fax: (0216) 392 41 69
E-mail: kalyon@kalyonteknik.com